Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
 Çoğu zaman, rahatsızlığınızın nedeni hiç bir erkeğin kendisi değil, daha derin ve kişisel bir şeydir. Örneğin, dağınıklığın kendisinden değil, odayı temizlemek istemediğinde itaatsizlik için çok agresif bir şekilde cezalandırılan ebeveynlerden merhabadan nefret edebilirsin. Aynı şey sizi bu kadar çok rahatsız eden diğer günlük alışkanlıklar için de geçerlidir. Bunu analiz edip anlayabilirseniz, karar elinizin avucunda olacaktır: Bir hizmetçiyi davet etmek, ilişkiyi evsel zeminde bulmaktan çok daha kolaydır.
Psikologlar arkadaşlıkların uzun vadeli bir ilişkinin temeli olduğuna inanıyorlar. Her şey, birbirlerinin yoldaşları olmayı bilen bir çiftin hissettiği şükran ve birlik duygusuyla ilgilidir. Temel tutkular azaldığında bu harika bir yardımcı olur.

Unutma, en çok ihtiyacın olduğunda yanında olan erkek arkadaşın kardeş idi. Birlikte iyi çalışan bir takım gibi davranarak birlikte görevlerde bulundunuz. Bu düşüncelerden ısınmaya başlar ve bu kadar yakın ve tanıdık erkeğinize karşı Mersin escort hassasiyetinizi hissedebilirsiniz.
Tags