Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
 Evin kuzeybatısını yoğunlaştırmak gerekiyor — bu, ailedeki ana erkekten sorumlu olan bu bölgedir. En sevdiğiniz aktörün fotoğrafını veya arzu ettiğiniz adamla ilişkilendirdiğiniz aksesuarları buraya asın. Bu bir çeşit spor veya başka bir erkek niteliği olabilir.
Evdeki kuzeybatı sektörünün varlığıyla, kocanı bulma şansınız artar. Fakat daireniz düzensiz şekilliyse (örneğin, G harfi ile) ve kuzeybatı sınırlarının dışındaysa, fengshui kuzeybatı sektörünü sembolik düzeyde yaratmanızı önerir.

Örneğin, bu sektörle sınırdaki duvara asılan büyük bir aynanın yardımıyla. Bu şekilde, bu sektörü yeniden inşa ediyoruz ve bir kez daha ortak olma potansiyeline sahibiz. Kuzeybatı tuvalette. Onun saflığına dikkat etmelisiniz (bu arada, para çekmek istiyorsanız, ona da daha fazla dikkat etmeniz gerekir)! Yani, her zamankinden daha da fazla: temizlik yapmak için daha sık uğraşırken, bunun erkeklerle olan Mersine escort ilişkinizi temizlediğini ve gelecekteki bir seçmenin ortaya çıkma olasılığını artırdığını düşünürken.
Tags