Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kadınlar Kadınlar Kadınlar
Kadınlar bir kereden fazla ya da iki kişi, erkeklerin hizmetleri için tamamen garip bir fiyatla karşılaştıkları gerçeğiyle karşı karşıya kalmıştır. İşte bu yüzden gerçek bir erkeğin görevinin düşeceği düşüncesi — desteklemeye ve yardım etmeye zorlayan son kalesi — kadınları korkutuyor. Bayanlara kürk manto vermeyi bırakacakları için değil, genel olarak erkeklerin yardımını unutmanın mümkün olacağı için. Hikayelere bakılırsa, bazen bu yardımın iş görevlerine dahil olduğu durumlarda bile.
Kadınlar farklı şekilde düzenlenmiştir. Yaşlılara yol açıyorlar çünkü onları görünce ayakta durmanın ne kadar zor olduğunu hayal ediyorlar. Yerde yatan sarhoşlara defalarca eğilirler çünkü kalp krizi geçiren ve doktora ihtiyacı olan bir kişiyi kaçıracaklarından korkarlar.
Sokakta ağlayan insanlara yaklaşıyorlar ve bir şeyle teselli edip edemeyeceklerini soruyorlar. Ginsburg'un hatıralarından evrak çantası olan kadının cevabını hatırlıyor musunuz? İşe acelemiz yok mu?! Herkes şimdi işe gitmek için acele ediyor. Biz ve her şey Mersin escort kadın kelimeleridir. Kendimizi bir bütün olarak hissediyoruz.
Tags