Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
 Çocukluğumun gizemli nesneleri arasında, büyükannemin ellili yılların ev ansiklopedisi özel bir yer tutuyordu. Sayfalarında, eşekarısı beline sahip bir Mersin escort kadın zarif bir şekilde mucizeler yarattı: zarif yemeklerle uzun masaları kapladı, kendi elleriyle Diorovski'nin elbiselerini dikti, pembe çocuklarla oynadı, kayak gezisi için bir şapka ördü ve anıtsal kocasının omzuna düştü, her zaman onun desteği ve desteği olmaya hazırdı. Bunun için çok çalışması, eşinin ihtiyaçlarına karşı nazik ve özenli olması gerekiyordu. Görünüşe göre koca, akşamları zevkleri için özel olarak düzenlenmiş bir evde dinlenmek için cennetten inen yorgun bir tanrı gibi görünüyordu.
Sovyet kızlarının nesilleri bu resim ile kafasında büyüdü, kızlarına koşulsuz bir gerçek olarak aktardı. Bir kadın olmalı... Ve sadece son yıllarda yirmi dogmanın gözden geçirilmesine kadar değildi. Modern kızlar, ebeveynlik planlarına bakarak, kocalarına sadece Erkek oldukları için hizmet etmeyi reddediyorlar.
Evet ve hiç destek duymak istemiyorlar. Sadece kes sesini, şiddetli bir öfkeye kapılıyorlar: Neden onu sürükleyeceğim? Neden onunla uğraşıyorsun? Benim için de, hazine!
Tags