Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kadınların düğmesi nerede? Kadınların düğmesi nerede? Kadınların düğmesi nerede?
Erkeklerde neredeyse hiç kadın tavsiyesi işe yaramıyor olsa da, erkeklerin bazen çok uğraştıkları görülüyor: kadınlarla ilgileniyor ve dinliyorlar, kendiliğindenlik ve mizah duygusu göstermeye çalışıyorlar, cesur ve erkekçe davranıyorlar. Tüm doğru düğmelere basıyorlar, ancak defalarca özlüyorlar ve hala neden kalkmadığını anlayamıyorlar.
Öncelikle, aslında kadınlar, birkaç bozuk para atabileceğiniz (bir kez bir kafeye götürebileceğiniz, bir buket satın alabileceğiniz, üç görevli şakayı anlatabileceğiniz) seks ve ev hizmetleri vermek için otomatlar değildir ve gerekli olanı almayı garanti eder.

Ayrıca sihirli bir kelime yoktur, herhangi bir Mersin escort kadını bir kez ve herkes için büyülemek için evrensel bir yol yoktur. Bütün kadınlar farklıdır - çiçekleri severler, çiçekleri sevmezler, tatlıları severler, fast foodları severler, romantik tarihleri severler, kayık raftingi severler, modern filmleri ve çizgi romanları severler, klasik edebiyatı ve sanat evini severler, katı politik inançlara sahiptirler ya da apolitik olarak vurgulanırlar, kendine güvenen ve iddialı erkekleri severler, gergin ve yaratıcıları severler, rahat ve evcilleştiricileri severler, para ve hediyeleri severler, şiirleri severler ya da her ikisini de sevmezler.
Tags