Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Sevinci paylaş Sevinci paylaş Sevinci paylaş
 Muhtemelen eğlenceli bisiklet takım elbiseli çiftlerin güneşli bir parkta dolaştığı tüm bu retro filmleri görmüşsündür. Yanlarında piknik sepetleri var, başlarında ise kurdelelerle dolu şapkalar var. Çok romantik bir buluşma çıkabilir. Bu arada, bisikletin hareket etmesini sağlamak için mükemmel hareket uyumu sağlamanız gerekecektir.
Eğer ikiniz de eski eserlerin hayranıysanız, sadece dirseğinize komisyon mağazalarının ve bit pazarlarının tozlu raflarına gömülerek bulunabilecek türden bir şeyseniz, neden kazılara birlikte gitmiyorsunuz? Belki uzun zaman önce vinil üzerinde Queen albümünü arıyordu ve sen porselen fincandan vazgeçmezdin. Genel olarak, ortak çıkarlarınız varsa, bu mükemmeldir.

Muhtemelen ruhunun ne kadar nazik ve cömert olduğunu bir köpek (ya da kedi) kulübesinden daha iyi öğrenecek bir yer yoktur. Aynı zamanda kirli işlerden korkup korkmadığını da öğreneceksin. Barınağın evcil hayvanlarını gezerek, Mersin escort onlarla iletişim kurarak, sevinci paylaşarak harika zaman geçireceksiniz... Unutma, bunun tek seferlik bir eylem olmaması daha iyidir.
Tags