Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Birbirinizden şikayet etmeyin Birbirinizden şikayet etmeyin Birbirinizden şikayet etmeyin
Bir ilişkiyi bulmak normaldir. Bunu halka açık yapmak, ilişkilerde ciddi sorunların bir işaretidir. Başkalarına karşı temel olarak kaba olduğu ve belki de partnere karşı alçakgönüllü olduğu için değil. Bu bir sorunun işaretidir, çünkü halka açık kavgalar, ortaklardan birinin (veya her ikisinin) etrafındakilerin sessiz desteğine ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Sessiz olsa bile. Ona bir bakın, iyi insanlar, ne taşıdığını! Ve iyi insanların sanal olduğu gerçeği hiçbir şeyi değiştirmez.

Aynı etki: Mutluluk sessizlikten hoşlanır ifadesi genellikle Mutluluktan övünmeye gerek yok, yoksa kıskanacak ve her şeyden mahrum kalacaksınız şeklinde yorumlanır. Aslında böyle bir şey yok, elbette. Sadece her köşede sürekli bağırmaya ihtiyaç varsa, Biz mutluyuz!. yani bunu kendinize kanıtlamaya ihtiyaç var.


Utanç verici olduğu için değil. Hatta bunun partnere karşı haksızlık olduğu ve onu küçük düşürdüğü için bile değil: evet öyle ve sevgi dolu insanlar bunu yapmak istemiyorlar. Ama bu birincil sebep değil. Her şeyden önemlisi, mutlu bir ilişkide insanlar sorunu dostane bir mahkeme yapmadan çözebilirler. Çünkü Mersin escort birbirlerini seviyorlar ve bu durumda daha önemlisi saygı duyuyorlar.
Tags