Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Boşanmanın sebebi Boşanmanın sebebi Boşanmanın sebebi
  Bu adamlar önceki sevgililerinden boşandılar çünkü karısı ona iyi bir anne olduğu sürece seviyorlardı. Karısından çok dikkat, sevgi ve özen gerektirir. Bu bileşenlerin kalitesi azalmaya başlarsa (örneğin, bir bebek doğduktan sonra, bir kadın bebeğe çok fazla önem verdiğinde), anında bir mola ister. Onun senin yanında değişme olasılığı neredeyse sıfırdır. Boşanmış bekarın hangi davranış modelini benimsemiş olursa olsun, boşanmış erkeklerle davranış kurallarını unutma:
 
Boşanmasının sebebi hakkında olabildiğince fazla bilgi edinmeye çalış, bu da ayrılmanın gerçek sebebiydi. Bu, bu ilişkiye ihtiyacınız olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır. Sonuçta, karısı aile arkadaşlarının sözleriyle bile Mersin escort kadın testere olsaydı ve bütün kavgaları onun git ifadesiyle sonuçlandıysa, onu anlayabilirsiniz.
Eğer boşanmanın sebebi bütün şehrin bildiği sonsuz ihanetiyse, onun da sana sadık olmayacağına hazır ol. Kesinlikle sorgulama düzenlemek gerekmez. Bilmen gereken her şeyi arkadaşlarına sorman daha iyi olur.
Tags