Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Çıktığın kişi Çıktığın kişi Çıktığın kişi
Eğer çıktığın kişi gerçekten senin büyük sevgin olmaya layık ise, bu arzu mantıklıdır. Fakat aranızda bir tutku olduğunda, dopamin ve serotonin ile doymak için acele etme eğilimindesin (bir dahaki sefere ne zaman ortaya çıkacağı bilinmiyor). Eğer konu aşksa, ikiniz de olayları aceleye getirmiyorsunuz.
Cinsel kimya sık sık samimi iletişim gerektirir — ve her şeyin ne kadar sağlıklı gittiğine dair vazgeçilmez bir tartışma gerektirir. Ciddi duygular söz konusu olduğunda, konuşmanız için başka birçok konuunuz var.

Onun için sempati duyuyorsun: o hoş biri, onunla rahatsın, sürekli sarılmak istiyorsun. Fakat şeylere farklı bakmanız ve yaşam tarzınızın büyük ölçüde farklı olması, zamanla sizi rahatsız etmeye başlayacaktır. Örneğin, farklı futbol takımları için kök salıyorsanız veya farklı mutfağı seviyorsanız, bu karar verilebilir. Fakat yaşam hedefleriniz, hırslarınız ve diğer önemli şeyleriniz farklılık gösterdiğinde, uzun süre birlikte olmanız pek olası değildir ve bu Mersin escort aşk değildir.
Tags