Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Cinsel açıdan pasif Cinsel açıdan pasif Cinsel açıdan pasif
Sadece bu bayanlar, cinsel açıdan pasif olan ve erkeklerde olduğu gibi seksle ilgilenmeyen bir kadının geleneksel portresine uymazlar. Böyle bir klişeleşmiş, kafasında sadece bir erkeğin her zaman ve her yerde seks yaptığından şüphe eder. Saplantılı ya da manyaklar kategorisine götürülmekten çok uzak olan bu vestalki, önyargılı ya da yanlış tabular olmaksızın cinsel uygulamalarla alışılmadık bir şekilde ilgilendiklerini söyledi. 
Daha fazla sonuç, herhangi bir Maço şokuna yol açabilir. Bayanların büyük çoğunluğu (%90), eşleriyle yatakta inisiyatif alma fırsatına sahip olduklarında kendilerini çok rahat hissettiklerini itiraf etti. Ve %93'ü cinsel fantezilerini, onları daha önce görülmemiş yüksekliklere heyecanlandıran ilan etti. %88'i kendilerini «kolayca heyecanlı»olarak tanımladı.

Bayanların aynı yüzdesi, kendini tatmin etmenin kadınlarda katı bir tabu olduğu geleneksel görüşünü reddeder. Bu meslekten zevk alan ve şiddetli bir orgazm elde eden birkaç kişi (%80) değil. Belki de işyerinde ve ailede istihdam nedeniyle, tamamen yaşamı rahatsız etmek vb. Ankete katılanların %75'i gün boyu Mersin escort seks yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Tags