Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Çıplaklık içinde kalırsınız Çıplaklık içinde kalırsınız Çıplaklık içinde kalırsınız
Samimi yerlerde Brad-Brad alanında bazı becerilere sahipseniz, saç modeli hemen yapılabilir, bunun için özel bir şey gerekli değildir. Mükemmel bir durumda, geri çekilebilir bıçakları olan sadece güvenli bir tıraş makinesine sahip olmalısınız, ancak daha da iyisi, oldukça ucuz olan samimi saç kesimleri için bir düzeltici satın almaktır. Her ne kadar samimi saç kesimlerinin hemen hemen tüm sevenler, elbette boğazından değil, sıradan tehlikeli bir ustura kullansalar da. 
Bir şişede sadist ve mazoşistlere gelince, bir depilatörü tavsiye ederim. Sıradan terzi makası yardımıyla, gelecekteki saç stilinin saç uzunluğuna karar vermelisiniz. Bunu çok dikkatli bir şekilde yapmak gerekir, çünkü Yin'i kesmek için saç stilinin değeri hemen sıfıra düşer, ayrıca penisin tıraş için bir kılavuz olarak gerekli olması gerekir. Ve sonra, Eğer saç kesimini zababahat etmeye karar verirseniz, temiz bir tıraş değil, aynanın önünde tam bir çıplaklık içinde kalırsınız.

penisinin etrafındaki Keçeli kalemle, gelecekteki gelişiniz olacak olan konturları çizersiniz. İstediğiniz kontur hala proklyuvalysa, saç çizgisini kesmeye başlayabilirsiniz. Süreç ne kadar yavaş olursa, sanat eseri o kadar iyi olur. Yaklaşık yarım santimetre çizgiye adım atmadığınızda, mücevher faaliyetleri için bir düzeltici (manikür makası) alanı hazırlarsınız, bir Tıraş bıçağı alır ve kenar yaparsınız. Tehlikeli bir ustura ile çalışılması durumunda, işlem doğrudan kenardan başlayabilir ve daha sonra kalan tüm saçları herhangi bir Mersin escort doğaçlama şekilde kaldırabilirsiniz. Ve dikkat et, yanlışlıkla ekonomiyi kısaltma, aniden kendini iktidarsız Bul ve her şey için beni suçla…
Tags