Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
En kısa zamanda boşanmak En kısa zamanda boşanmak En kısa zamanda boşanmak
Kaybolan karısıyla paylaşmaya mecbur olduğun maddi nesneler de var. En acı soru paradır. Neden ona bir daire satın aldı ve bana araba almayacak? Ya da daha basit: nafaka ödemesinin yarısını veriyor ve beni restorana bile götüremiyor!
Belki de en kısa zamanda boşanmak için bir ev satın almış olabilir. Senin için araba için henüz parası yok. Yasaya göre, gelirin% 25'i çocuğa gitmelidir. Geri kalan her şey isteğe bağlı. Ve eğer özgür bir erkeğin asıl arzusu çocuğunu temin etmektir ve ona verirse (eski karısına değil, çocuğuna!) neredeyse tüm maaşınız, o zaman şanslısınız demektir. Bu tür asalet bizim zamanımızda son derece nadirdir.

Birlikte yaşamadığınız ve ortak bir bütçeye sahip olmadığınız sürece, onun finansmanı hakkındaki endişeleriniz haklı değildir ve çok korkutucudur. Boşanmış bir adam zaten etrafındakilere bir şeyler borçlu olduğu hissinde yaşıyor. Alacaklılarının listesini yenilemek mi istiyorsun? Öte yandan, eğer çocuk yoksa ve eski karısına para harcamaya devam ederse ve gerçek kızdan tasarruf ederse, bu gariptir. Ya karısına gerçekten bir şey borçlu (o zaman genç adamın karar vermede ve maliyesinin emrinde tamamen özgür olmadığını varsayabiliriz) ya da iki Mersin escort kadından hangisinin onun için daha değerli olduğunu açıkça ortaya koymaktadır – kelimenin tam anlamıyla.
Tags