Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Evliliği idealize etmiyor Evliliği idealize etmiyor Evliliği idealize etmiyor
Başından beri onun hakkında her şeyi anladım. Ciddi bir ilişkimiz olup olmayacağını anlıyorum, ya da olmayacağız. Onun tüm erdemlerini görebiliyorum ve hemen gördüğüm kusurlara katlanmaya hazır olup olmadığımı hemen anlıyorum. Ben genel olarak görüyorum onu bütün olarak. Çünkü bir çocuğu var. Ve ona nasıl davrandığı onun bütün özünü ortaya koyuyor. Birden. Tek yapmam gereken bakmak ve sonuç çıkarmak.
Bir ilişkinin başlangıcında hepimiz bir partneri idealleştiririz ve bu tamamen normaldir. Bu genellikle tamamen hormonal bir hikaye. Sorun şu ki, genellikle mükemmel bir evliliğin, kural olarak gerçekle hiçbir ilgisi olmayan kavramlarının üzerine bindirilmesidir.
Boşanma istatistikleri bile konuşmuyor, ancak doğrudan evlilik hakkındaki düşüncelerimizde açıkça bir şeylerin yanlış olduğunu bize bağırıyor. Bu oyunları oynamak istemiyorum, dürüst olmak gerekirse. Mükemmel bir evliliğe ihtiyacım yok, normal bir Mersin escort evlilik istiyorum. Dürüst olmak gerekirse, toplumun ideal hücresi hakkında fantezileri olmayan biriyle bu en normal evliliği yaratmak daha kolaydır. O yok, ideal. Bunun açıklanmasına gerek olmadığı zaman da güzeldir.
Tags