Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Güzellik kanunları Güzellik kanunları Güzellik kanunları
Görünüş önemli mi? Önemli olan, bir insanın ne kadar Mersin escort güzel olduğu değil, sizin için ne kadar çekici göründüğü değildir. Resimdeki mükemmel yakışıklı seni yakalayamayabilir ve güzellik kanunlarından uzak bir adam, örneğin silahsızlandırıcı gülümsemesiyle büyülüyor.
Pek çok insan, hiç kendi türleri olarak kabul edilmeyenleri seçmeyi bırakıyor. Cazibe, ya seni tahrik eden ya da olmayan milyonlarca algılanamayan dürtünün bir karışımıdır ve bir ilişkide çok önemlidir. Eğer bu cazibe ortaya çıkmazsa, bunda kimsenin suçu yoktur.
Özellikle de bu adam sadece çekici değil, aynı zamanda seni dışarıdan uzaklaştırıyorsa. Bu senin yüzeysel olduğun anlamına gelmez.
Ve bu kişinin önemli ruh eşin olduğunu ve başka biriyle asla tanışmayacağınızı düşünmemelisiniz. Denizdeki balıkları unut. Bir restoranda oturduğunu ve garsonun senden önce sipariş etmediğin bir balık tabağı koyduğunu hayal edelim. Onu istemiyorsun, ona bakmaktan bile nefret ediyorsun. Ama garson onu yine de Yemen konusunda ısrar ediyor. Gözlerini kapatarak ve burnunu kıstırarak onu yiyeceksin mi yoksa onu hemen mutfağa götürüp istediğini sana getirmesini mi emredeceksin?
Tags