Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Hamilelik sırasında seks yapmak mümkün mü? Hamilelik sırasında seks yapmak mümkün mü? Hamilelik sırasında seks yapmak mümkün mü?
Jinekologlar, bir Mersin escort kadının menstruasyon sırasında, en azından aktif kanama döneminde cinsel ilişkiye girmemesi gerektiği konusunda ısrar ederler, ancak boşalmanın sonuna kadar daha iyidir. Ortaya çıkan serviks, dış genital organlardan ve perineumdan bakteri girişi nedeniyle enfeksiyon riskinde bir artışa ve iltihaplanmaya neden olur. Bu özellikle erozyona, düzenli sistitlere veya hemoroidlere sahip olanlar için tehlikelidir.
Bununla birlikte, bazı kadınlar, vücutta meydana gelen hormonal değişiklikler nedeniyle kritik günlerde tam olarak arzuda özel bir artış yaşarlar. Bu bir sapma değil, mutlak bir normdur. Böyle günlerde dayanamıyorsanız, en azından hijyen konusunda çok dikkatli olun.
 
Hamilelik sırasında seks yapmak mümkün mü? Mümkündür, ancak ancak doktorunuzdan izin aldıktan sonra yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir patolojiniz yoksa (düşük bağlanma, tehdit, ton), prensipte sorun olmamalıdır.
Tags