Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
İdeal ortaklar için başka insanlar yoktur İdeal ortaklar için başka insanlar yoktur İdeal ortaklar için başka insanlar yoktur
Orta bant için özellikle popüler bir konu, erkek alıcı ve ocağın koruyucusu kadındır. Ama aynı zamanda, özel çiftinizde, bir lokomotif, organizatör ve lidersiniz ve bir erkek kişisel psikoloğunuz, destek grubunuz ve aşçınız olduğunuz da olur. Ve sadece bunun yanlış olduğu düşüncesi, ilişkinizin mükemmelliği hakkında düşünmenizi sağlar. Halkın temsilleri, mahalle çimleri ve ebeveynlerinin vasiyetleriyle uyuşmadıkları için kendilerini şımartıyorlar.
Atipik bir rol değişikliğiniz varsa sorun değil. Çiftinizde eşitlik varsa ve belirli bir kazananlar ve koruyucular yoksa, daha da normaldir.
Ne yazık ki, psikologların, antropologların ve doktorların kurdukları gibi, insan çok eşli bir hayvandır. Evrimimiz böyle gelişti, biz kurtlar ve kuğular gibi yaratılmadık. Yine de, ikincisinin aksine, içimizde bir insan aklı var. Ve sonra seçim sorusu ortaya çıkıyor.
Örneğin, hayvan doğasına karşı çıkmazsak, haksız bir patronu ısırır ya da şiddetli bir açlıkla yiyecekleri yoldan geçenlerden alabiliriz. Ama yine de bunu yapmıyoruz. Çünkü kendimizi kontrol edebiliriz. Sadakat her zaman bir seçimdir, ancak libido bilinçsiz bir şeydir. Fantezilerde, sadece sevilen ve tek olanın parlak görüntüsünü değil, aynı zamanda bir meslektaşı, bir arkadaşı, rastgele bir yoldan geçen Mersin escort kişiyi de çizebilir... Ve bunda garip bir şey yok.
Tags