Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kadının bir erkeğin düşüncelerini tahmin etmesi Kadının bir erkeğin düşüncelerini tahmin etmesi Kadının bir erkeğin düşüncelerini tahmin etmesi
Yabancı bir koca ararken öğrenmeniz gereken en önemli şey: Batılı bir erkek öncelikle bir Mersin escort kadının kişisel niteliklerini, ilgi alanlarını, eğitimini, eğitimini ve ancak o zaman çiftliği ve diğer pratik becerileri yönetme yeteneğini değerlendirir. Başka bir deyişle, sadece bir metresi ya da hizmetçiyi değil, bir hayat arkadaşı arıyor. Yabancılar genellikle sevgili bir kadının yardımıyla günlük problemleri çözme eğiliminde değildir, çünkü ev aletleri, çeşitli ev kimyasalları vardır, ayrıca her zaman bir hizmetçi kiralayabilirsiniz.
Flört etme ve tımar etme yeteneği zihniyete çok bağlıdır: örneğin, İtalyanlar duygularını ateşli ve açık bir şekilde ifade ederler ve İskandinav erkekleri gerçekten İskandinavya kısıtlama sergilerler. Bununla birlikte, her biri bir kadının gerçekten güzel ve arzu edildiğini hissetmesini nasıl sağlayacağını bilir. Randevulara davet edilirler, çiçek verirler, sadece buket-şeker döneminde değil, aynı zamanda aile hayatında da iltifat ederler. Dikkat etmeleri ve sevdikleri kadına neşe vermeleri doğaldır.

Seçilmiş kişiyle ilişkilerde yabancılar dürüstlüğü çok takdir ediyorlar. Doğrudan sorular soruyorlar ve onlara dürüst bir cevap bekliyorlar. Onların adına da diyaloğa tamamen açıklarlar, bu nedenle ilişkideki herhangi bir sorunu çözmenin en iyi yolu konuşmaktır. Bir kadının bir erkeğin düşüncelerini tahmin etmesini beklediği pozisyonu anlamazlar. Eğer bir şey öğrenmek istiyorsan, doğrudan sor.
Tags