Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kadının vajinal orgazm alamaması Kadının vajinal orgazm alamaması Kadının vajinal orgazm alamaması
Soğukluk genellikle erkekler tarafından bir kadının vajinal orgazm alamaması olarak tanımlanır. Aslında, vajina oldukça hassas bir organ değildir ve orgazm elde etmek için tasarlanmamıştır. Kadın cinselliğinin merkezi klitoris, penisin kadın eşdeğeridir. Bence bu birçok şeyi açıklıyor: her şeyden önce, kadınlar arasında sözde soğukluk seviyesinin olağanüstü derecede yüksek olması. 
Kadın anatomisi ile ilgili mevcut yanlış varsayımlarla soğukkanlılığı açıklamak yerine, uzmanlarımız soğukkanlılığın kadınların psikolojik bir sorunu olduğunu belirtmişlerdir. Ondan şikayet eden kadınlar, problemlerini keşfetmelerine yardımcı olmak için psikiyatristlere yönlendirildi — genellikle kadın rollerine uyum sağlayamama olarak tanımlandı.

 Kadın Anatomisi ve cinsel tepkiler hakkındaki gerçekler tamamen farklı bir şey söylüyor. Bir kadının vücudunda cinsel uyarılmadan sorumlu birçok yer olmasına rağmen, cinsel zevkin zirvesinden sorumlu olan tek şey klitoristir. Tüm orgazmlar bu noktadan gelen duyumların bir uzantısıdır. Klitoris, normal Mersin escort cinsel pozisyonlarda yeterince uyarılmadığından, kendimizi "soğuk" olarak buluyoruz.
Tags