Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kadınların ürünleri Kadınların ürünleri Kadınların ürünleri
Ama uzun zamandır, erkeklerin güçlü işadamları olduğu ve Mersin escort kadınların sadece özgür bıraktıkları israflı olduğu efsanesine elveda demenin zamanı geldi! - Her şeyi rujlara ve kremlere dökecekler. Genellikle aile bütçesinden sorumlu olan biziz ve nadiren şu soruyu duyuyoruz: Tatlım, bu ay ne kadar paraya ihtiyacın var? Utanma, istediğim kadar kazanacağım! Neredeyse her zaman istediğimiz şeyle değil, sahip olduğumuz şeyle uğraşıyoruz.
Pirzola saymak istemeyiz. Ama bazen bunu yapmak zorunda kalıyoruz ve böyle zamanlarda yardıma ihtiyacımız var, kırgınlığa değil: Senin için üzülüyor musun? Kağıda yazılan ürünlerin isimleri bir mutluluk değil, bir zorunluluktur.
Ekstra para düşmüş olsa bile, harcamalar hakkında tavsiyede bulunmanız gerekir. Ailenin amacı sadece neyi sevdiklerini birlikte yapmak değil, aynı zamanda zorluklarla başa çıkmak ve aile teknesini günlük yaşamda kürek çekmek için ortak çabalarla uğraşmaktır. Aksi takdirde, günlük yaşam da olmayacak — sadece üzerinde kimsenin hiçbir yere gitmeyeceği kırık bir tekne olacak.
Tags