Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kaybettikleri hassas bir durum Kaybettikleri hassas bir durum Kaybettikleri hassas bir durum
Erkekler sıklıkla kendilerini ilk başta ilişkilerin başlatıcıları olarak hareket ettikleri ve daha sonra nesneye olan ilgisini keskin bir şekilde kaybettikleri hassas bir durumda bulurlar. Daha yakından baktım, programcı ifadelere kulak misafiri oldum ya da daha sempatik biriyle tanıştım, ama aniden bu masalın gerçekten başlamadan bitmesi gerektiğini fark ettim.
Açıkça söyleyebilecekleri mutlu doğalar vardır: Üzgünüm, hiçbir şey yapamayız, fikrimi değiştirdim. Ama böyle cesur bir grup insan var, geri kalanlar dışarı çıkmak zorunda. Erkeklerin, yüzünü kaybetmeden durumdan kurtulmanıza izin veren birkaç standart davranış şeması vardır. Daha doğrusu, onu kaybetmediklerini ve davayı mümkün olduğunca acısız ve sevimli bir şekilde verdiklerini düşünüyorlar.

Popülaritesinde ilk sırada Sana değmiyorum modeli var. Bu, Benim için çok iyisin, Başka birine ihtiyacın var, ben uygun değilim, Üzgünüm, tek başıma başa çıkmam gereken çok fazla problemim var ifadelerini kullandıklarında budur. Aşık bir kadın bunu kendinden şüphe duyduğunu düşünmeye meyillidir ve genellikle tartışmaya başlar: hayır, hayır, çok uygunsun, sen en iyisisin, bunu başaracağız! Herhangi bir iddiayı reddeder, rahatsız edici ilişkilere katlanır ve olduğu gibi kabul eder. Beni sevmediğini hissediyorum, Ben senin ruh eşin değilimde kötü bir şekilde işe yarıyor, çünkü bir kadın sevdiğini kanıtlamak için acele ediyor -seviyor ve her şeyi yapmaya hazır. Ben Mersin escort bayanı Kendin bırak oyununda bile, bir erkek kasten dayanılmaz hale geldiğinde, hakaretleri yutmak ve tahammül etmek isterler.
Tags