Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Keder ve öfke Keder ve öfke Keder ve öfke
Bu sırada eski karısı ne yapacak? Acı içinde ölmek. Bu sadece üç talihsiz insanın bir sefil ve iki mutludan daha kötü olduğunu iddia eden mantıktır. Etik kesin bir cevap vermez. Ama onun için en iyisini umuyorum. Kederin ve öfkenin gücünün felce uğramadığını, aksine hareket etmeye, kendinizin hissini değiştirmeye, birkaç yıl kaybetmeye, yeni bir şey aramaya çıkmaya zorlayacağını söyledi. Parlak bir yetişkin bayan için, daha genç olanlar da dahil olmak üzere yeterli sayıda erkek vardır. Sessiz bir Mersin escort ev kadını da huzur isteyen biriyle buluşacak. Ve biri yalnız kalacak, dünyada herkesin yeterli mucizesi yok ve herkesin buna ihtiyacı yok. Ancak hayat ve neşe her halükarda pasaporttaki serbest bırakma damgasıyla bitmeyecek.
Bu arada kaçan kocalar suçlu ve göz kamaştırıcı bir şekilde mutlu olacaklar ve ne kadar gösterdikleri önemli değil (facebook'ta neşeli fotoğraflar yayınlıyor ya da çok fazla ses çıkarmadan eğleniyorlar), ama onlardan sevgi ve umutsuzluğun parıltısı geliyor. Hayatın sona ermediği gerçeğine, gençliğin sonsuza dek gitmediği gerçeğine ve kız çocuğuna, işte burada, onu seviyor.

Adaletin ve sağduyunun aksine, onun için sessizce sevineceğim. Çünkü bu büyülenmiş piçlerle bir ya da beş yıl sonra çok sık karşılaştım ve onlar bir başkasıydılar, kayboldular, yoruldular ve üzülüyorlardı. Eski eşlerinden daha üzücü olanlar - bir kadın, geçmişleriyle birlikte yaşlı bir kocadan başka bir şey bırakmamıştı ve o artık geleceği yitirmişti. Güç yok, öfke bile yok, bir yorgunluk bile yok.
Tags