Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kişisel sınırları nasıl savunacağını biliyor Kişisel sınırları nasıl savunacağını biliyor Kişisel sınırları nasıl savunacağını biliyor
Söylentilere göre, hangi erkeğin kocasının ortaya çıkacağını bilmek istiyorsan, ebeveyninin ailesinde nasıl davrandığına bir bak. Bu doğru - sadece hangi açıdan bakacağınızı bilmelisiniz.
Gerçek bir erkek çoktan büyüdü ve ebeveynlerine bakma sırasının geldiğini anladı. Aynı zamanda hala bir çocuk değil ve kişisel sınırları nasıl savunacağını biliyor. Ebeveynlere bakmak ve onları boynunuza sürmek iki büyük farktır. Bunu kontrol etmek kolay, annesiyle çatışmıyor musun?
Her şey yolunda. Aileyi en önemli değer olarak gören bir adam, içinde çatışma olmaması için her şeyi yapmaya çalışacaktır.
Sahte, gerçekten yetişkin ve bağımsız görünmek isteyen aynı ebedi çocuktur. Bu nedenle, potansiyel bir kayınvalideyle ilk karşılaşana kadar muhtemelen hiçbir şeyden şüphelenmeyeceksiniz. Ama karşılaştığın zaman, ne dediğini ve nasıl söylediğini dikkatlice dinle. Tanıdık düşünceler ve tonlamalar? Çünkü senin sevgilin ana kuzusu. Annesinin iradesini dünyaya yayıyor çünkü kendi Mersin escort iradesine sahip değil.
Tags