Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
 Klitoris hayatın boyunca büyür  Klitoris hayatın boyunca büyür  Klitoris hayatın boyunca büyür
  Klitoris hayatın boyunca büyür. Hayır, bunun cinsel yaşamınla hiçbir ilgisi yok, sadece hormonal seviyeler ve yaşam döngüsü boyunca değişmesiyle. Bir kız adet görmeye başladığında, klitoris artmaya başlar. Pubertal dönem tamamlandığında, klitoris yaklaşık 1.8 kat daha büyüktür. 32 yaşına gelindiğinde, klitoris pubertal dönemden neredeyse dört kat daha büyüktür. Ama bu bir son değil. Menopozdan sonra, klitoris doğum sırasında olduğundan yedi kat daha büyük olacaktır.
Klitoris sadece insanlarda değil, tüm memelilerde de vardır. Özellikle maymunlarda ve lemurlarda gelişir ve hayvanlarda penis gibi klitorisin küçük bir kemiği vardır. Kaplumbağalarda, devekuşlarında ve timsahlarda da bulunur.

Onu değiştiriyorlar. Mersin escort bayanlar bu konuda sık sık konuşmuyorlar, ancak bazıları kaputu çıkardıkları bir prosedür uyguluyorlar. Klitorisin hassasiyetini arttırmak için yapılır. Boyutu da cerrahi olarak ayarlanabilir. Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği'ne göre, 2012 yılında 2 binden fazla Amerikalı kadın vajinal gençleştirme geçirdi.
Tags