Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Kötü bir sevgili Kötü bir sevgili Kötü bir sevgili
  Önceki noktalardan mantıksal olarak aşağıdakiler ortaya çıkar: Pinokyo'muzun hiçbir zaman zamanı yoktur. Birincisi, çok çalışıyor çünkü Mersin escort parayı seviyor. İkincisi, tekrar çok çalışıyor çünkü para kaybetmekten korkuyor (ve hiçbir şey tarafından tehdit edilmese bile paranoya uyuşmuyor). Üçüncüsü, bu kişinin zamanını küçük işlere ayırması için birine her zaman para ödeyebilirsiniz. Örneğin, birinin alışverişe gitmesi, bebek bezlerini değiştirmesi, onları parklarda gezdirmesi ve bir köpeği sergiye götürmesi gibi. İşte bu, ancak aile hayatı da dahil olmak üzere hayattan ibarettir. Asıl soru şu ki, onu bir dadı ve hizmetçiyle ne kadar yaşayacağını merak edeceksin.
 
Birincisi, zengin olduğu ve bir milyonerle evlenmenin hayali hala bazı genç hanımların ruhunda yaşadığı için, büyük olasılıkla metresleri ona her zaman yalan söylemiş ve dünyanın en iyi sevgilisi gibi davranmış gibi davranmışlardır (yine, ucuz gazete kağıdına basılmış ucuz kız kılavuzları tarafından söylendiği gibi).
İkincisi, çok fazla çalışıyor ve çok sık gerginleşiyor, bu da potensi en iyi şekilde etkilemiyor. Ve son olarak, gerçekten iyi aşıklar, nazik ve empatik erkeklerden ya da tutkulu ve mizaçlı erkeklerden ya da kadınlarına aşık olan erkeklerden, sadece kulaklarından değil, ölümüne kadar türetilir. Ancak neredeyse hiç milyonerler değiller: birincisi rakipleri yenecek, ikincisi sermayelerini duyguların etkisi altında tüketecek, üçüncüsü seçmek zorunda kalacak, çünkü gerçekten tutkulu bir şekilde sevebileceğiniz bir şey var. Görünüşe göre parayı seçmemişlerdi.
Tags