Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Mekanik sürtünmelerden zevk Mekanik sürtünmelerden zevk Mekanik sürtünmelerden zevk
Yakınlık reddinin temeli, beklentilerin ve gerçekliğin tutarsızlığıdır. Ya da basitçe söylemek gerekirse vasat seks. Sadece eşinizin basit mekanik sürtünmelerden zevk alan bir lastik bebek olmadığını anlayın. Ön sevişme, romantizm ve tutkuya, bazı arsa çeşitliliğine ihtiyacı var. 
Bütün bunlar değilse, er ya da geç sana seks gibi gerekli bir şeyi inkar etmeye başlayacak. Erotomani veya hiperseksüellik dördüncü sebep kadın kompleksleridir. Milyonlarca insanın hayatını bozan en mantıksız ve imkansız şey. Eksiklikleri olmadığı yerde görebilir ve bu nedenle çıplak kalmak ve sevgiye şımartmak istemez.

Çekici olmayan bir ortak türüdür. Uzun, spor salonunda eğitim terk bira hevesli bir sevgilisi haline gelmiştir ve yağlı ve zararlı gıda kendinizi inkar asla? Bu durumda, ruh eşinin artık sana karşı çekiciliğini hissetmemesine şaşmamalı. Sarkık bir sarkık karın, korkunç kıllar, vücuttan veya ağızdan kötü koku, kirli kıyafetler-tüm bunlar sadece çok temiz bir kişiyi değil, aynı zamanda sıradan bir Mersin escort kızı da yabancılaştırır.
Tags