Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Orgazm yaşamak Orgazm yaşamak Orgazm yaşamak
Vajinal Mersin escort seks sırasında çok az kadın boşalıyor. Kesin olmak gerekirse, kadınların yaklaşık %50-75'i orgazm yaşamak için klitoral stimülasyona ihtiyaç duyar. Yani, çoğu kadın sadece vajinal seks yaparak deşarj olamaz.
Penis olabilir ama fikrini değiştirdi. Araştırmaya göre, klitoris penisin homoloğudur. Bu, klitorisin bir penisten çok daha küçük olmasına rağmen, benzer yapılara sahip oldukları anlamına gelir. Ve giderek daha fazla bilim adamı, bir zamanlar, annenin rahminde, embriyonun henüz bir erkek ya da kız olup olmayacağına karar vermediğinde, penisin de bir klitoris olduğu konusunda hemfikirdir. Uygun hormonlar bağlanana ve penisin boyutuna kadar arttırmaya başlayana kadar.

İyi haber: asla yaşlanmıyor. Evet, Evet, duydun. Bilinen bir avantaj, onun aksine, üst üste birçok kez bitirebilirsin, diğeri de ölene kadar yapabilirsin. Klitoris olgun hale gelir gelmez, hayatınız boyunca gücünün zirvesinde kalır ve hiçbir şey 90 yaşında, hatta 100 yaşında bile olsa cinsel zevklere kapılmanızı engellemez -bir gençmiş gibi orgazm alabilirsiniz.
Tags