Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Orgazmın değeri çok abartılıyor Orgazmın değeri çok abartılıyor Orgazmın değeri çok abartılıyor
Seninle sevişirken, çoğu zaman bu orgazmı penisini içeride sürtmekten almıyoruz, zevk almadığımız anlamına gelmez. Bazen-hatta çok eğlenceli. Sürecin kendisinden. Mersin escort orgazm olmadan, Evet. Ve eğer biz, altında yatan, inilti, kıvranma, çığlık, ama bitmiyor-bu tatminsiz kaldığımız anlamına gelmez. Hiç de değil. İki kişilik yetişkin rol yapma oyunlarının senaryoları ve üzerinde yatarken, aniden, herhangi bir kesinti, deşarj ve diğer takılar olmadığını fark ettiğinizde, birisinin bir zamanlar size ilham verdiği, sözde olması gerektiği ve o sadece yalan söylüyor, gözlerine bakıyor ve gülümsüyor-bir aptal gibi hissetmeyin, onu üç kat güçle dövmeyin, şüpheyle bakmayın ... 
Orgazmın değeri çok abartılıyor. Eğer nazik / becerikli olsaydınız, eğer elleriniz doğru yerdeyseniz ve ihtiyacınız olanı söylediyseniz-ertesi sabah orgazm olsun (kas kasılması) olsun ya da olmasın çırpınacak. Ve sizi en iyi sevgili olarak kabul edecektir. Evet. Önemli olan onun zevk almasıdır. Ve kadınlar durumunda zevk her zaman orgazm ile eşanlamlı değildir.

 Meni, meni emin olun, ne olursa olsun meni-meni lanet! Böylece her yöne ateş etti ve duvardaki sineği çaldı-bu senin, erkeksi zevk fikriniz. Süreçten zevk almak için boşalmak zorunda değiliz.
Tags