Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Partner gerçek bir melek olsa Partner gerçek bir melek olsa Partner gerçek bir melek olsa
Bu hayatta kesinlikle olur, ama nedense bize değil. Çoğumuz için ayrılık, ihanetin ve ihanetin tadını içerir. Siz birlikteyken partner gerçek bir melek olsa ve fiziksel ihanete izin vermemiş olsa bile, yine de canlı bağları kopardı ve sizi bir çift olarak yok etti. Artık biz diye bir şey yok, tüm ortak planlar — gitmek, satın almak, bir köpek sahibi olmak (ben çocuklardan bahsetmiyorum) - yalana dönüştü. Yani sonbaharda denize uçacağız dediğinde yalan söylemiş miydi? O zamanlar işlerin nasıl sonuçlanacağını bilmediğini kendime açıklamak işe yaramaz — bana söz verildi. Seyahat ve yeni bir kanepe değil, ortak geleceğimiz vaat edildi ve iptal edildi. Ve sadece kelimelerle değil - sarıldığımda, mutfakta çay içerken, şefkatle izlediğimde, seks yaparken, bu aynı zamanda güvenlik ve uzun ve mutlu bir yaşam vaadiydi.
Şimdi kendinize bunun o zamanlar doğru olduğunu açıklamaya çalışın ve şimdi konuşmanız bitti, durum değişti, eski anlaşmalar iptal edildi, yeni bir hayat başlıyor ve falan filan. Her şey öyle, ama nedense acı sanki soyulup ihanete uğramışsın gibi görünüyor ve şimdi masum gözlerle bakıyorlar: yine de dürüstçe, sen ne yapıyorsun?

Kocalar daha sonra, tatlı eşlerden, her küçük şeye tutunan, her kelimeye ölümcül bir şekilde zarar veren ve sahneleri düz bir yerde şişiren öfkeli eski eşlerin nasıl ortaya çıktıklarına çok şaşırırlar. Bu genellikle bir erkek için eşit bir yerin aslında bir kadın için büyük bir hanehalkı sorunu olduğu anlamına gelir, ancak bazen bu her şeyden önce bir Mersin escort kızgınlık olur: Pazar günü baba çocuğuyla bir saat daha yürüdüğü için değil, önceki yıllarda parka üç kez gittikleri ve bunun sonsuza dek süreceğine inandığı için bağırıyor.
Tags