Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Sarıldığı zaman seni sırtına doğru okşuyor. Sarıldığı zaman seni sırtına doğru okşuyor. Sarıldığı zaman seni sırtına doğru okşuyor.
Seni istediğini anlayabilmek için uzman olmanıza gerek yok. Bu nedenle kendisine çok sıkı sıkıya sarılır ve sık sık ellerini serbest bırakır. Dikkat et: Eğer sarılarak alnına her zaman başınıza dokunursa, bu nedenle ilişkiniz onun için sadece tutkulu seksten çok daha önemli demektir. Daha yeni tanışmış olsanız bile. Bir süredir birlikteyseniz, böyle bir duruş, sevgilinizin ilişkinin bir sonraki aşamasına geçmeye hazır olduğunu gösterir.
Oh, korkunç! Görünüşe göre siz sadece arkadaşsınız. Sana bira barındaki arkadaşlarına olduğu gibi davranıyor. Siz bir yerde birlikteyken, davranışlarıyla başkalarına hala meşgul olmadığını ve sana ait olmadığını gösterir. Ve büyük olasılıkla, bu ilişkilerin romantik olanlara dönüşmesi zor olacaktır.

Bununla birlikte, şaplakların birkaç kez görülmesi ve bunun için sebepler olması durumunda her şeyin kaybolduğunu düşünmemelisiniz. Mesela senin için sorumlu bir olay vardı ve o da seni sırtından tokatladı ve şöyle dedi: Başaracaksın! Ya da tanımadığınız insanların şirketine geldiniz, o da durumu hafifletmek ve sana her şeyin yolunda gittiğini göstermek istedi. Ya da en sonunda çok meşguldü ve seni Mersin escort omzuna boş yere ovuşturdu. Kendi hesabına alma. Beklemeyi tercih et, belki de sana istediğin kadar sıkıca sarılır.
Tags