Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Sebepsiz yere kıskançlığa düşmemek Sebepsiz yere kıskançlığa düşmemek Sebepsiz yere kıskançlığa düşmemek
Yapabileceğin en kötü şey, ortağın kontrolünü tamamen ele almaktır. Asılsız kıskançlık ve kişisel sınırların ihlali, bir erkeği ihanete iten ve Mersin escort ilişkinizi ondan korumayan aynı nedenlerdir.
Sebepsiz yere kıskançlığa düşmemek ve onunla ne kendinizi ne de partnerinizi taciz etmemek için, ilişkinizde neyin izin verildiğini ve neyin izin verilmediğini önceden kabul etmeniz gerekir. Ve bu sınırların yeterince geniş olması daha iyidir, çünkü aksi takdirde bir önceki nokta ortaya çıkacaktır - toplam kontrol.
Önemsediğiniz her şeyi tartışmaktan çekinmeyin: flört etmenin sınırları, kadınlarla arkadaş olmanın sınırları, birbirinden ayrı dinlenme vb. Ve sınırların simetrik olması gerektiğini unutmayın. Ona helal olmayan şey sana da helal değildir. Ve doğal olarak, bir anlaşmaya varmanız gerekiyor. Ültimatom olamaz.
Aslında, bir insanla ilişki içinde olman, onu gerçekten sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini ona hiç güvenmiyor. Bir erkeğe senin için gerçekten önemli olduğunu hatırlatmak önemlidir. Çünkü birlikte yalnız olma hissi, terk edilme hissi de ihanetin nedenlerinden biridir. Bununla birlikte, sizin için her şeyin yolunda olduğunu düşünebilirsin, siz kavga etmiyorsunuz ve görünüşe göre bir erkek herhangi bir iddiada bulunmuyor. Aslında, aynı sebepten dolayı bir şey söylemesi onun için oldukça zordur her şey yolunda gibi görünüyor. İyi olmalı.
Tags