Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Sevgiyle dokunmak Sevgiyle dokunmak Sevgiyle dokunmak
Yani, biz sizinleyiz - hayır, asla, ama diğer kızlar kendilerini taklit etmelerine izin veriyorlar. Ve sadece orgazmlar değil, aynı zamanda sevgi ve samimiyet gibi temel şeyler de düpedüz temeldir. Soru ortaya çıkıyor, neden bu Mersin escort sıkıcı tiyatroyu neden istiyorlar, uygun olmayan birini bırakıp her şeyin kendi başına gerçekleşeceği doğru olanı bulmak daha kolay değil mi? Hayır, birisi için daha kolay değil.
Bir ortağa en çok zarar veren taklit duygularla ilgilidir. Eğer genç hanımın sadece aşkı tasvir ettiği ortaya çıkarsa, hayal kırıklığı acımasızca kendini severek yener. Komik gerçek şu ki, gözlemci için yetkin bir şekilde simüle edilmiş duygular gerçeklerden neredeyse hiç farklı değildir.
Sevginin, şefkatin, ilginin, ilginin, yakın olma arzusunun unsurlarını düşünüyoruz. Bir kız doğru kucakladığında, sevgiyle dokunduğunda, pirzolaları kızarttığında, anahtarları unutmamaya hatırlatır, seksten başlar, sevgiden bahseder — bir erkeğin düşünmesi gereken şey bu mu? Ve neden böyle bir mutluluğun ne zaman olduğunu merak etsin ki? Ve bu arada bir kızın sadece bir ilişkiye ihtiyacı var. Ya da seks. Ya da evlenirsin. Yanlış bir şey bile yapmıyor, sadece bir amaç için onun yanında iyi bir erkeğe ihtiyacı var ve bu işe yarayacak. Nesneyi değiştirin — ve kısa bir karışıklıktan sonra yeni bir tanesine uyum sağlayacak ve fısıldayacak ve sarılacak.
Tags