Kategoriler
Son blog yazıları
Tags
Uzun öpücükler güçlü bir ilişkidir Uzun öpücükler güçlü bir ilişkidir Uzun öpücükler güçlü bir ilişkidir
 Eğer alt dudağınla hafifçe dudaklarına dokunursa ya da dudaklarından başka herhangi bir yere seni öpüyorsa, onun oynak bir havası vardır ve seni kızdırmak için sizi kızdırır. Senin de oynamaktan hoşlanmadığını göstermek için ona henüz denemediğiniz yeni bir şey önerebilirsin. Ayrıca, adam seni alay etme girişimlerinin başarılı olduğundan emin olmak isteyecektir, o yüzden ona seni ne kadar tahrik ettiğini söyle.
Bu, bir erkeğin agresif olmasa da aktif olarak yatakta hareket etmeye kararlı olduğunun bir işaretidir. Eğer ruh haliniz uyuşmuyorsa ve daha yumuşak bir tarz tercih ederseniz, biraz uzaklaşın, gözlerinin içine bakıp alçakgönüllülükle her şeyi daha yavaş yapmak istediğinizi ve acele edecek hiçbir yerinizin olmadığını söyleyin. Eğer tekrar hız ekliyorsa, tekrar çekil. Senin için daha dikkatli bir yaklaşıma ihtiyacın olduğunu anlayacaktır.

 Eğer partnerinizle düzenli olarak birbirinizi uzun bir öpücükle yetişkin bir şekilde öpüyorsanız, tutkunuzu ciddi bir Mersin escort bayan ilişkide tutma olasılığınız daha yüksektir. Her gece seni bir film ekranındaymış gibi bıçaklayan bir adamı akraba olarak algılamaya başlamak zor.
Tags